درباره رفاه مال

دربـاره رفــاه مال

 

رفاه مال برترین فروشگاه اینترنتی کشور، افتخار این را دارد که در مدت کوتاه نزدیک به دوسال توانسته جایگاه مناسبی را در ذهن خریداران گرامی ایجاد نماید. «ارسال سریع»، «کیفیت محصولات» ، «ضمانت محصولات» و «قیمت مناسب» اصول چهارگانه ای است که رفاه مال بر آن استوار است.

رفاه مال از کجا شروع شد؟

 

نیاز دنیای امروز به سرعت و تکنولوژی و دسترسی و استفاده سریع مردم به کالا و خدمات ایده راه اندازی این وبسایت را برای ما روشن ساخت ، و برآن شدیم که وبسایت رفاه مال را برای دسترسی سریع تر به کالا و خدمات اصل، دارای ضمانت و قیمت مناسب را برای تمام مردم ایران راه اندازی کنیم.

رفاه مال

اصول چهارگانه فروشگاه اینترنتی رفاه مال

 

سازه ی رفاه مال بر چهار ستون استوار است که ما آن را اصول چهارگانه خود میدانیم و در تمام مدت خدمات رسانی به شما عزیزان این به اصول پایبند خواهیم ماند

دنیا دنیای سرعت است و در این جهان که زمان حرف اول را میزند ما متهد به این شدیم که کالا و خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن بدست شما مصرف کننده محترم برسانیم.

هیچ فردی دوست ندارد بابت چیزی هزینه کند که از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، ما در رفاه مال جدای از قیمت مناسب کیفیت مناسب و کالای مرغوب را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

با توجه به اصل دوم ما یعنی “کیفیت” و اطمینان ما به کالاهای عرضه شده همواره سعی بر این داریم تا کالاهایی به شما عرضه کنیم که دارای ضمانت مناسبی باشد.

و در نهایت اصل چهارم تعهدات ما ، قیمت مناسب است. باتوجه به عرضه مستقیم کالا از تولید کننده به شما مصرف کننده و از میان برداشته شدن واسطه ها نهایت تلاش ما بر این است که قیمت نهایی محصولی که به دست شما میرسد دارای تخفیف مناسبی باشد.